Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
30 ürün bulundu.

Söz & Nişan Çiçekleri

Söz & Nişan Çiçekleri

Birbirine karşı beslediği yoğun sevgi ve aşk duyguları ile bir hayatı paylaşmanın ilk adımı olarak, nişan ve söz merasimi çiftlerin hayatının en özel günlerinden biri olarak bilinir. Bu özel günü gelin, damat adayı ve yakın çevresi için unutulmaz kılan birçok farklı detay vardır. Bu detayların en başında gelen ise her zaman söz ve nişanda kullanılan çiçek buketi çeşitleridir. Bu nedenle nişan töreninde tercih edilen çiçeklerin nasıl olması gerektiği, bu özel günlere anlam yükleyen gençler için kafalarda büyü bir soru işareti bırakabilir.

Kız isteme çiçeği ya da nişan töreni çiçeği sayesinde, kaç yıl geçerse geçsin unutulması mümkün olmayan bu merasim çok daha gösterişli bir hal alır. Özellikle nişan ya da söz çiçeklerinde tercih edilen çiçek modelleri, genel olarak gelin adayları tarafından beğenilmektedir. Özel günlerinizin unutulmaz olmasını sağlayan çiçeklerin, bu günün anlam ve önemine uygun şekilde hazırlanmış olması iyi bir izlenim bırakır.

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan nişan çiçek modellerini seçerken, nişan konseptine ya da gelin adayının tercih ettiği nişan elbisesine uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir. Gelin ve damat adaylarının ilk adımı attıkları bu özel günde, her detay çok büyük önem arz eder. Bu yüzddn tüm detayların birbiriyle uyumlu olması gerekir. Doğal olarak çiçekler de dâhil olmak üzere her detayın özenle seçilmesi, ilk adımın atıldığı o güzel günde çok dikkat çeken bir ortam yaratmaya yol açar.

Nişan Çiçeği Nasıl Olmalıdır?

Nişan çiçeği nasıl olmalıdır? Sorusuna verilebilecek ilk cevap, amacına uygun bir şekilde gösterişli ve ilgi çekici olması gerektiğidir. Ancak yine de bu canlı çiçeklerin gelin ya da damattan rol çalacak kadar ihtişamlı olmamasına dikkat edilmelidir. Nişan çiçeği buketinin hangi çiçek türünden oluşturulacağı ise tabi ki çok önemlidir. Eğer fazla gösterişli olmayan ve daha sade bir çiçek aranjmanı tercih etmek istiyorsanız, nişan töreninde kullanılacak olan çiçek buketinin üç çiçek türünden olmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak hazırlanan nişan çiçeği farklı renklerden olacaksa, birbirine uyumlu olan renkler arasından tercih yapılması gerekir. Ortamda kullanılan çiçek buketleri ya da nişan çiçeğinin uyumu da dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Nişan çiçeği canlı renkli çiçeklerden olacaksa, kokusunu kaybetmemiz taze çiçeklerden tasarlanmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede görüntü ve koku olarak hafızalara kazınan nişan çiçeği buketi doğal güzelliği sayesinde ön plana çıkabilir. Tabi ki bunun yanı sıra hangi çiçeklerin nişan buketinde yer alacağı tüm konsepti doğrudan etkiler. Çünkü her çiçeğin verdiği çok farklı bir mesaj vardır.

Söz ve nişan çiçeği söz konusu olduğunda kırmızı gül, lale, sümbül, şakayık, papatya gibi birçok farklı türde çiçek ön plana çıkar. Genel olarak birçok özel günün ilk tercihi olan kırmızı güller, kız isteme çiçeği başta olmak üzere nişan ve söz merasimlerinin de başrolünde yer alır. Tutkulu bir aşkı temsil eden kırmızı güller nişan çiçeği olarak vazoda gül, gül buketi ya da kutuda gül olarak tasarlanır. Kırmızı güller kadar beyaz güller de nişan törenlerinde çok sık tercih edilir. Kırmızı güller genel olarak her konsepte daha fazla uyum sağlayabildiği için, kokusu ve göz alıcı güzelliği ile özel anları taçlandırma konusunda başarılıdır. Hatta çoğu zaman 50 adet 100 adet gibi büyük buketler şeklinde de tercih edilebilir. Süslemesi ve aranjmanı büyük bir özenle yapılan buketler, şık ve modern duruşu ile hafızalara kazınır.

Nişan çiçekleri; kutuda, vazoda, saksıda ya da klasik bir şekilde buket halinde tercih edilebilir. Vazoda tercih edilen nişan ve söz çiçekleri, son derece asil bir görünüme sahiptir. Vazoda yer alan tek tür bir çiçek ya da çiçek aranjmanı ile gelin ve damat adaylarının beklentilerini karşılayan bir çiçek tasarımına sahip olmak mümkündür. Hatta birçok durumda içerisinde birkaç adet nazar boncuğu gibi aksesuarların yer alması sayesinde özgün bir görünüm yaratır. Tercih edilen nişan çiçeklerine göz atarken, çiftlerin daha sonra kendi evlerinde de kullanabileceği için şık bir vazoda nişan ve söz çiçeği tercih etmek mantıklı olabilir.

Saksı çiçekleri de son yıllarda nişan ve söz törenlerinde çok fazla tercih edilen bir diğer alternatiftir. Örnek vermek gerekirse; saksı içerisinde yer alan taze ve canlı bir orkide şık seçenekler arasında bulunur. Görsel olarak tatmin edici güzellikte olan orkideleri, kendi zevkinize göre dilediğiniz renkte tercih edebilirsiniz.

Kutuda nişan çiçekleri ise son yılların en beğenilen popüler ürünleri arasında yer alır. Kutuda çiçeklerle birbirinden farklı çiçekleri aranjman haline getirerek kullanmak mümkün olurken, kırmızı gül gibi tek tip çiçekler üzerinde bir tercih yapılabilir. Örneğin; siyah bir kutu içerisinde kırmızı güllerin zarif duruşu, harika bir nişan ve söz çiçeği oluşturabilir.

Klasiklerden vazgeçmek istemeyenler için buket şeklindeki çiçek modelleri her zaman çok beğenilmeye devam eder. Dilediğini çiçek türlerini kullanarak buket oluşturulduğunda, harika bir çiçek buketi sunumu ortaya koymak çok kolaydır. Ama yine de en özel günlerinden biri olan nişan ve söz gününde sıradan olmaktan uzaklaşarak dikkat çekici bir çiçek aranjmanı arayışına girenler için gayet şık alternatifler mevcuttur.

Söz & Nişan Çiçeği Fiyatları

Kız isteme ve söz & nişan günlerinde, kokusu ve renkleriyle hafızalara kazınan canlı çiçek modelleri bütün güzelliği ile en özel anlara şahitlik eder. Her dilde duyguların en özel tercümanı olarak yer edinen çiçekler, hayatımızın bir parçası olduğu gibi, özel günlerde kendisini ifade etmek isteyenlerin de en önemli kurtarıcısıdır. Alınan ilk çiçek ve verilen ilk sözler, ikili ilişkilerde önemli bir yere sahiptir. İlk çiçek buketi ile başlayan bu özel yolculuk, hayatınızı paylaşmaya söz verdiğiniz o özel gün ve daha nicelerinde ortamı çiçeklerle renklendirmeye devam edecektir. Çiçeği ne şekilde sunduğunuz ise sevginizi nasıl ifade ettiğiniz gibi önemli bir ayrıntı olarak nitelendirilir. Arelia Flowers, bu konuda sizlere yardım etmek amacıyla birçok farklı söz ve nişan çiçeği tasarımlarını sunmaya devam eder.

Her özel güne, mis kokulu ve zarif bir çiçek buketi ile gitmek sık tercih edilen önemli bir jesttir. Arelia Flowers olarak özel günlerinize özgün çiçek buketi tasarımlarıyla eşlik ederken, kız isteme ile başlayarak söz ve nişanla devam eden bu unutulmaz serüvene rengârenk ve farklı çiçeklerle canlılık katmayı hedefliyoruz.

Söz & nişan çiçeği fiyatları, tercih ettiğiniz firmaya, çiçek çeşidine ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken her zaman kaliteye öncelik veren ve profesyonel olarak çiçekçilik hizmeti veren uzman firmalara yönelmektir. Aksi takdirde kız isteme, nişan ve söz gibi hayatınızın en unutulmaz günlerinde düşük kalite çiçekler yüzünden çok kötü bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Son yıllarda özel günleri çiçek buketi çeşitleri ile taçlandırma konusunda büyük bir artış yaşandığı göz önünde bulundurulduğunda, bu konuda birçok farklı firmanın hizmet vermeye başladığı ifade edilebilir. Bu firma artışı, rekabetin artmasına ve doğal olarak zaman zaman hizmet kalitesinin düşmesine neden olmuştur. Özel günlerinize çiçek tercihinizle imza atmak ve sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için çiçek seçiminin yanı sıra firma seçimi de ön planda tutulması gereken önemli bir detay olarak nitelendirilir.

Her zaman üst düzey kalite standartlarında hizmet anlayışı ile dikkat çeken Arelia Flowers, gelin ve damat adaylarının beklentilerini karşılayan söz ve nişan çiçeklerinin bulunduğu nitelikli bir firma olarak karşınıza çıkar. Özel günlere anlam katan çiçeklerle farkını ortaya koyan firmamız için öncelikli olan, özel günlerinize şık ve zarif çiçek çeşitleri ile eşlik etmektir. Buna bağlı olarak tüm rakiplerinin önüne geçmeyi başaran Arelia Flowers, müşteri odaklı çalışma prensibiyle her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eder. Geniş ürün seçeneklerinin yer aldığı Arelia Flowers web sitesinde her zevke ve her bütçeye hitap eden birbirinden farklı canlı çiçek modelleri yer alır. Sevdiğiniz insanları mutlu etmek ya da evlilik yolunda ilk adımı atarken ortamın havasını değiştirecek çiçek tasarımlarına sahip olmak istediğinizde Arelia Flowers nişan çiçek modelleri ile zevkinize hitap eden çiçek çeşitlerine göz atmanız yeterlidir.

Bu özel günü sizin için çok daha anlamlı hale getirmek için rengârenk nişan çiçeği buketleri, alanında uzman kadromuz tarafından büyük bir özenle hazırlanır. Çiçeklerin ifade ettiği anlam hakkında detaylı bilgi sahibi değilseniz, en doğru çiçekleri nişan ve söz merasiminde kullanabilmek için ekibimizden bu konuda destek ve bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır çiçek sektöründe yaşanan rekabete, kalite ışığında bir dokunuş ile farkını ortaya koyan Arelia Flowers’dan çiçek alışverişi yapmak için web sitemizi ziyaret edebilir, beğendiğiniz çiçekleri tek tıkla firmamızdan satın alabilirsiniz. Unutulmaz anlara seçkin çiçek çeşitleri ile imzasını atan Arelia Flowers, her kesime hitap eden geniş portföyü ile özel günlerde ortaya çıkan çiçek ihtiyaçlarınıza hitap etmeye devam ediyor.

Whatsapp