Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
116 ürün bulundu.

Teşekkür Çiçeği

Teşekkür Çiçeği

Sevdiklerinize ve yakınlarınıza bir teşekkür borçlu olduğunuzda, bu teşekkürü kuru kuru değil canlı bir çiçeğin gölgesinde sunmak isteyebilirsiniz. Bu noktada Arelia Flowers’da yer alan mis kokulu ‘’teşekkür ederim’’ çiçekleri tam size göredir. Yaşamın bazı dönemlerinde, hayatınıza dokunan ve zor zamanda yanınızda olan insanların desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Düştüğünüz zaman ayağa kaldıran, ağladığınız zamanlarda güldüren ve zor zamanlarda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen sevdiklerinize teşekkür etmek, onlara beslediğiniz minnet duygusunu en saf haliyle hissettirir. Elbette birçok durumda etkili bir yöntem olan teşekkür ederim cümlesi, zarif bir hediye olan mis kokulu çiçeklerle desteklendiğinde daha anlam kazanır. Özür çiçeği notunun da durumla alakalı olması, hayal ettiğiniz şekilde teşekkür etmenize fırsat verir. Bu noktada devreye giren rengârenk çiçekler, güzelliği ve zarafeti ile gittiği yerde hayal ettiğiniz etkiyi yaratır. Dolayısıyla etkili bir teşekküre imza atmak mümkün hale gelir.

Teşekkür Çiçeği Çeşitleri

Arelia Flowers web sitesinde yer alan teşekkür çiçekleri ile vermek istediğiniz mesajı sevdiklerinize kelimelere ihtiyaç duymadan ifade edebilirsiniz. Bu sayede kuru kuru edilecek bir teşekkür yerine, çok daha anlamlı bir hediye sunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik Arelia Flowers sitesinden temin edebileceğiniz bu çiçekler, üst düzey kalite standartlarında belirttiğiniz adrese teslim edilir. Bu noktada yapmanız gereken sadece geniş çiçek tasarımları arasından en doğru çiçeği tercih etmektir. Teşekkür çiçekleri olarak değerlendirilebilecek çiçek fikirleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Güller,
 • Kasımpatı,
 • Antoryum,
 • Saksı çiçekleri,
 • Dekoratif çiçekler,
 • Para çiçeği,
 • Orkide,
 • Vazoda çiçekler,
 • Taze çiçekler,
 • Gerbera,
 • Bonsai.

Birbirinden zarif ve hoş çiçek seçenekleri arasında sevdiğiniz insanlar için uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Arelia Flowers’ın geniş çiçek seçeneklerinin yer aldığı web sitesinden saksı çiçeklerini ya da diğer çiçek türlerini teşekkür çiçeği olarak değerlendirebilirsiniz. Bu aşamada hangi teşekkür çiçeğini sipariş vereceğiniz sizin hayal dünyanıza kalmıştır.

Teşekkür çiçeği nedir sorusuna yanıt verilmesi gerektiğinde, herhangi bir nedenden dolayı sevdiğiniz insanlara canlı çiçek buketi göndermek istediğinizde imdadınıza yetişen çiçekler olarak ifade edilebilir. Yanınızda olan ve her daim desteğini sizden hiç esirgemeyen sevdikleriniz için alacağınız zarif bir teşekkür çiçeği onu fazlasıyla mutlu etmek için yeterlidir.

Hayatınızda özel bir yeri olan sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en özel teşekkür çiçeği alternatifleri Arelia Flowers web sitesinde sizleri bekler. Bu çiçek seçenekleri arasından anneniz, babanız, kardeşiniz, sevgiliniz ya da arkadaşlarınız için anlam yüklü bir seçim yapabilirsiniz.

Taze Çiçekler

Bir iyiliğin karşılığında teşekkür etmek için hangi çiçekler gönderilir sorusuna yanıt olarak, Arelia Flowers firmasını taze çiçekleri son derece uygundur. Taze dokusu, mis kokusu ve gösterişli güzelliği ile bulunduğu ortamın enerjisini yükselten taze çiçek seçenekleri tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz en anlamlı teşekkür çiçeklerinden biri olarak nitelendirilebilir. Hayatınıza dokunan ve size her konuda çok büyük bir destek veren sevdikleriniz karşısında sizden gelen kocaman taze çiçek buketini gördüğünde dünyanın en mutlu insanı olacaktır,

Saksı Çiçekleri

Sevdiğiniz insanlara teşekkür çiçeği olarak sunabileceğiniz bir diğer alternatif seçenek ise saksı çiçekleridir. Oldukça narin ve zarif yapıya sahip olan bu çiçekler, en içten duyguların özel tercümanıdır. Kadın- erkek fark etmeksizin tüm değer verdiğiniz insanlar için değerlendirebileceğiniz saksı çiçekleri, unutulmaz bir teşekkür çiçeğidir. Özellikle bir çiçeğin büyüme serüvenine şahit olmayı seven ve bitki yetiştirmenin hazzını deneyimlemiş olan yakınlarınız için saksı çiçeklerinden daha doğru bir teşekkür çiçeği söz konusu değildir,

Orkideler

Her özel günün en zarif kurtarıcısı olarak kullanılan orkideler, en sık tercih edilen çiçek seçeneklerinden biridir. Narin yapısı ve farklı renk seçenekleriyle gören herkesi etkisi altına alan bu çiçek türü, son derece uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Arelia Flowers sitesinden dilediğiniz orkideyi tek tıkla satın alabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz kuru kuru teşekkür etmek yerine, güzelliği ile dillere destan olan anlamlı bir hediye sunabilirsiniz.

Sukulent

Kaktüs familyasının en dikkat çeken üyesi olan sukulentler, bütçe dostu olan bir teşekkür çiçeği olarak imdadınıza yetişir. Kolay bakımı ve farklı yapısıyla sevdiğiniz insanların en çok beğendiği çiçek olan sukulentleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı değer verdiğiniz insanlara teşekkür etmek istediğinizde, onların yüzünü güldürecek olan sukulentleri Arelia Flowers kalitesiyle sipariş verebilir ve aynı gün teslimat özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Vazoda Çiçekler

Duruşuyla bulunduğu ortama bambaşka bir enerji katan vazoda çiçekler; sevdiğiniz insanlara teşekkür etmek istediğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz eşsiz bir alternatiftir. Şık ve modern bir vazo içerisinde konumlandırılan taze çiçekler üzerine eklenen teşekkür notu ile çiçeğinizin değerini artırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Güller

Bir kadının en çok mutlu olacağı çiçek türlerinden biri de her zaman güller olmuştur. Aşkın ve tutkunun en özel temsilcisi olarak tanımlanan güllerle sevgilinize, eşinize ya da annenize en özel şekilde teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca Arelia Flowers farkıyla tek tıkla sevdiğiniz insanların adresine ulaştırılan mis kokulu güller ne kadar zarif bir kişiliğiniz olduğunu ispat eder.

Kasımpatı

Kadın sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bir diğer teşekkür çiçeği ise güzelliği dillere destan olan kasımpatılardır. Bakıldığında teşekkür çiçeği nedir ve nasıl olur diye düşünüyor olabilirsiniz. Aslında Arelia Flowers sitesinde bulunan farklı birçok çiçek türünü teşekkür çiçeği olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan sevdiğiniz insanlar için en özel teşekkürü yapma kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Para Çiçeği

Bilinen diğer ismi pachira olan para çiçeği; güzelliği ile canlı saksı çiçekleri arasında değerlendirebileceğiniz hoş bir alternatiftir. Ayrıca para çiçeği son derece kolay bakımı ve uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeker.

Teşekkür Çiçeği Fiyatları

Hayatınızda özel bir yere sahip olan kişilere teşekkür etmek istediğinizde, birbirinden zarif teşekkür çiçeklerine bir şans vermek gerekir. Bu çiçekleri annenize, sevgilinize, eşinize ya da hayatınıza bir şekilde dokunan herhangi birine gönderebilirsiniz. Bu sayede ona aldığınız bu zarif çiçeklerle sizin ne için ne kadar önemli olduğunu onlara hatırlatabilirsiniz.

Teşekkür çiçeği; sizin en zor ya da stresli anlarınızda yardımınıza koşan kişileri onore etmek ve sizin için yaptığı yardımların karşılığında ince bir şekilde teşekkür etmenize yardımcı olur. Bu kişi bazen en yakın arkadaşınız, bazen bir doktor, sevdiğiniz ya da çevrenizde bulunan insanlar olabilir. Böyle durumlarda teşekkür ederim çiçeği kullanmak, gönderim yapmak istediğiniz en güzel hediye seçeneklerinin başında gelir. Yaşam boyu bu gibi karşılıklı jestlere öncelik vermek hem sizi hem de çevrenizdeki insanları son derece mutlu ederken, hayatın çok daha fazla anlam kazanmasını sağlar.

Teşekkür çiçeği göndereceğiniz kişinin az da olsa nelerden hoşlandığını bilmek çok önemlidir. Mesela bir doktora bugüne kadar sizin için yaptığı iyiliklerin karşılığı olarak teşekkür etmek istediğinizde orkideleri tercih edebilirsiniz. Orkideler minnet ve asaleti içerisinde barındıran çiçeklerdir. Ayrıca zarafetin temsilcisi olan bu çiçekleri tercih etmek son derece mantıklı olacaktır.

Eğer sizde sevdiğiniz insanlara ve sizi düşünen insanlara ufak da olsa mis kokulu çiçeklerle hoş bir sürpriz yapmak isterseniz, sitemiz üzerinden onlar için bir teşekkür çiçeği sipariş edebilirsiniz. Mis kokulu rengârenk çiçekler sayesinde onlara kendini değerli hissettirmek sizin elinizdedir. İçerisine dâhil edeceğiniz küçük ve duygu yüklü notlar sayesinde onlara şükranlarınızı sunarken, mutluluğunuzu en zarif şekilde gösterebilirsiniz.

Teşekkür çiçeği satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli detay ise firma seçimidir. Doğru firma seçimi, sevdiklerinizin yüzünde oluşan kocaman gülümsemenin sebebi olmanızı sağlar. Aksi takdirde değer verdiğiniz insanlara karşı düşük kalite çiçek aranjmanları ile mahcup olmak kaçınılmaz olacaktır.

Teşekkür çiçeği denildiğinde birçok farklı seçenek karşınıza çıkar. Eğer karşınızdaki kişiyi yeterince tanıdığınıza inanıyorsanız, onların hoşlanacağı çiçekleri gönderebilirsiniz. Ancak hayatınıza yeni giren biri ise, Arelia Flowers bünyesinde yer alan şakayık, papatya ya da ayçiçeği buketlerini tercih edebilirsiniz. Eğer daha özel bir çiçek almak isterseniz, tercih ettiğiniz kutu ve saksılar ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca isme özel hazırlanan kutu içerisindeki canlı çiçekler ya da cam vazoda laleleri tercih edebilirsiniz.

Zor zamanlarınızda ya da güzel günlerde yanınızda olan birine vereceğiniz teşekkür çiçeği fiyatları, bazı şartlara göre değişiklik gösterebilir. İlk olarak kullanılan tasarımın şekli fiyatı doğrudan etkiler. Vazo ya da saksı içerisinde alınan çiçeklerin fiyatında ise daha fazla işçilik söz konusudur. Bu yüzden çiçeklerin fiyatı, buket tasarımlarına göre daha yüksek fiyat aralıklarında olabilir. Diğer yandan özgün sunumları tercih etmek çiçek fiyatı üzerinde etkili olacaktır.

Arelia Flowers; söz konusu canlı çiçekleri doğru yerde kullanmak olduğunda üst düzey kalite standartlarında hizmet anlayışıyla ön plana çıkan profesyonel bir firmadır. Uzun yıllardan bu yana çiçek sektöründe fark yaratan hizmetlere imza atan firmamız için öncelikli olan özel anlarınızda özgün çiçek aranjmanları ile değer verdiğiniz insanların kalbini fetih etmesini sağlamaktır. Geniş çiçek tasarımlarının yer aldığı Arelia Flowers web sitesinde her zevke ve bütçeye hitap eden birbirinden renkli çiçekleri tek tıkla satın almak ve aynı gün adrese teslim özelliği ile sevdiklerinize göndermek mümkündür. Kolay alışveriş ve kaliteli hizmet anlayışının çiçek sektöründe fark yaratan adresi olan Arelia Flowers sayesinde sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Whatsapp