Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
5 ürün bulundu.

Kız İsteme Çiçeği

Kız İsteme Çiçeği

Kız isteme nişan gibi törenler,evlilik için atılan en önemli adımlardan biridir. Hem kız hem erkek tarafı için oldukça mühim bir yeri olan bu özel günü, iki taraf için anlamlı kılmak gerekir. Bunun için en doğru yollardan biri ise isteme çiçekleridir. Bu noktada Arelia Flowers & Events olarak her daim yanınızdayız.Kız istemeye giderken,hediye almak gerektiğinden ilk akla gelen çiçek ve çikolatalardır. Bu hediyelerle karşı tarafı ne kadar önemsediğinizi ve önemli olduklarını hissettirebilirsiniz. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz çiçek buketleri sayesinde,tarzınızı ve zevkinizi ortaya koyma fırsatı bulacak ve böylece karşı tarafı oldukça etkileyeceksiniz.

Genel olarak alınacak hediyelerin,bireysel olduğu düşünülse de kız isteme çiçekleri,özel ve şaha ne tasarımlarıyla birçok kişi tarafından oldukça sevilmekte ve muazzam bir sürpriz olarak görülmektedir.

Evliliğe ilk adımı atarken, gelin ve damat adayının ön planda olduğu birçok özel gün ve merasim gerçekleşmektedir.Bu törenlerin asıl amacı,gelin ve damadın son derece mutlu olması ve bu özel anlarını,ömürleri boyunca hatırlamalarını sağlamaktır. Bu sebeple geleneksel adetler, evlilik merasimlerinde çoğunlukla ilk sırada yer alır.

İşte kız isteme, bu geleneksel adetlerin ilk sırasında yer almaktadır. Kız ve erkek tarafının aileleri nin ve yakın dostlarının bir araya geldiği ve bu şekilde gerçekleşen bu özel gün, büyük bir heyecan ve mutlulukla karşılanır ve belirli örf ve adet ritüelleri ile birlikte gerçekleşir. Bu sebeple kız isteme törenine giderken tercih edilen çiçekler, erkek tarafını temsil etmesi sebebiyle, büyük bir  özen ve dikkatle hazırlanmalıdır.

Kız istemeye giderken hazırlanan çiçek buketinin, farklı çiçek ve farklı renklerde yan ürünler kullanılarak özel olarak tasarlanmış olması gerekir.Eskiden kız isteme törenlerinde, cansız çiçekler yapay çiçekler tercih edilmekteydi. Bu durum günümüzde yerini canlı çiçeklere bıraktı. Çünkü canlı çiçekler anın daha kıymetli bir hâle gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle kız isteme merasimlerinde,canlı çiçek kullanılması da oldukça önemli bir detaydır. 

Kız isteme törenlerinde tercih edilecek olan çiçeklerin, kaliteli ve özel olması damat adayının gelinine, ne kadar değer verdiğini ve özen gösterdiğini belli eder. Bununla beraber birçok insan tarafından da görüleceği için daha özenli ve titizlikle seçilmelidir.

Bu nedenle kız isteme merasimleri için tercih edeceğiniz çiçeklerin oldukça taze ve şık olması bir hayli önemlidir. Bu noktada farklı çiçek çeşitlerimiz ile Arelia Flowers & Events olarak, her zaman yanınızda ve sizlerleyiz,sizlerde farklı kız isteme çiçekleri için bizleri tercih edebilir,böylece sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz.

İsteme Çiçeği 

Kız isteme çiçeği, kız isteme törenlerinde en çok dikkat çeken ve özel objelerin başında gelmektedir. Hiç şüphesiz ki isteme çiçeği anın tadını ve keyfini çıkarabilmek için oldukça önemli bir detaydır. Sevdiğiniz kadını bu özel gününüzde, mutlu etmenin yanı sıra kız istemeye giderken şık ve aynı zamanda gösterişli bir görüntü yaratmaktadır. 

Özel günler arasında ilk sıralarda yer alan kız isteme merasimlerinde, kırmızı güller,beyaz güller genel olarak tercih edilen çiçek buketlerinin başında gelmektedir. Her çiçeğin bir anlamı olduğu düşünülürse, kız isteme çiçeklerinin de o güne yakışır anlamlara sahip olması gerekir. 

Kız İsteme Çiçeği Nereden Alınır ?

Kız isteme çiçeği siparişlerinizi Arelia Flowers & Events ten oluşturabilirsiniz. Bu şekilde güvenli ve dayanıklı aynı zamanda deneyimli ellerde hazırlanmış çiçeklere ulaşabilirsiniz. Kız isteme çiçekleri için istediğiniz ve zevkinize göre modeli seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Online olarak sitemizden ulaşabileceğiniz bu çiçekler sayesinde, bu özel günde anlamlı ve özel bir an yaşayabilirsiniz.

Sitemizden vereceğiniz kız isteme çiçeği siparişinizde seçeceğiniz canlı ve taze çiçekleri seçtikten sonra,adres ve telefon bilgilerinizi de eklemeli ve ödemenizi tamamladıktan sonra siparişinizi tamamlamış olacaksınız.

Sonrasında oluşturduğunuz siparişiniz özenle ve büyük bir dikkatle hazırlanarak, istediğiniz gün ve zamanda adresinize teslim edilecektir. Online sipariş dışında mağazadan birebir tasarımlar oluşturarak, kız isteme merasimlerinde sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz.

İsteme Çiçeği Kaç Adet Olur ?

Kız isteme hem kız hem de erkek tarafı için oldukça özel ve bir o kadarda önemli günlerden biri dir. Bu sebeple burada seçilecek olan çiçekler kadar, kaç adet olduğu da büyük bir öneme sahiptir. Kız isteme çiçeği türlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bu çiçeklerle, özel ve anlamlı buketler oluşturabilirsiniz.

Bununla beraber tercih ettiğiniz çiçek sayısını da,kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin isteme çiçeği olarak gülleri tercih ettiyseniz, sizin için anlamlı olan bir sayı kadar gül tercih etmeniz oldukça hoş bir hareket olacaktır. Aynı zamanda hangi çiçeği seçtiğinizden bağımsız olarak, bir çift olarak sizin için anlamlı olan bir sayı kadar isteme çiçeklerinizin adetini belirlemek, hoş bir hareket olmanın yanı sıra oldukça özel bir an olarak hafızalara kazınacaktır.

Örneğin 50 kırmızı gül,101 beyaz gül yada 41 pembe gül gibi belirli ve özel sayılarda çiçekler tercih edilmelidir. Çiçek aranjmanları, kız isteme esnasında oldukça tercih edilmektedir. En güzel çiçeklerle hazırlanmış olan isteme çiçekleri, sevdiğiniz kadını mutlu etmenin yanı sıra sizi de en güzel şekilde temsil edecektir.

Kız İsteme Çiçeği Modelleri 

Kış isteme merasimlerinde tercih edilen kız isteme çiçeği modelleri, bu özel günlerde oldukça  önemli bir yere sahiptir. Vazoda,saksıda yada buket aranjmanları olarak tercih edebileceğiniz kız isteme çiçeği modelleri farklı alternatifleri sayesinde,bu geleneksel törende oldukça hoş bir detay olacaktır.

Buket olarak tasarlanmış kız isteme çiçekleri, farklı renklerde ve farklı çiçekler kullanılarak tasarlanmaktadır. Kız isteme merasimlerinde isteme buketi tercih edecekseniz, gösterişli ve şaşalı şekilde hazırlanmış olan buketler, tam size göre bir tercih olacaktır. Bu şekilde hazırlanmış kız isteme çiçekleri ortama bambaşka bir hava katacaktır.

Bununla beraber saksı çiçekleri, son zamanlarda oldukça tercih edilen kız isteme çiçek modelleri arasında yerini almaktadır. Özellikle ayaklı yada geniş metal saksılarda tasarlanarak hazırlanmış olan kız isteme çiçekleri, bu özel gün için oldukça şık tercihler olacaktır.

Son olarak kutuda yada vazoda tasarlanmış kız isteme çiçekleri,son derece popüler isteme çiçek leri arasında yerini almaktadır. Bu model çiçekler, oldukça trend çiçeklerin başında gelmektedir. Mevsime uygun çiçeklerle hazırlanmış olan bu aranjmanlar, kız isteme töreninde bambaşka bir hava yaratmakla beraber,sevdiğiniz kadının yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacaktır. 

İsteme Çiçeği Fiyatları 

Kız isteme çiçeği fiyatları kullanılan çiçek, çiçeğin sayısı,model, kullanılan yan ürünler,markaya göre farklılık göstermekte ve doğru orantılı olacak şekilde ilerlemektedir.

Her bütçeye uygun fiyat performans ürünleri sayesinde çiçek aranjmanları bu özel ve anlamlı  günde, sizlere muazzam bir eşlikçi olacaktır. Bütçenize ve zevkinize uygun olan çiçek seçenekleri sayesinde, şüphesiz ki isteme törenleriniz sizin için en önemli ve özel günlerden biri olarak hafızalarınıza kazınacaktır.

Whatsapp