Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
23 ürün bulundu.

Nikah ve Düğün Çiçekleri

Hayalinizdeki Çiçek Tasarımını Bize Anlatın Sizin İçin Hemen Hazırlayalım Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geç.
Nikah ve Düğün Çiçekleri

Nikâh ve düğün merasimleri, en zarif çiçeklerle taçlandırılmayı hak eden özel günler olarak karşınıza çıkar. Nikâh ve düğün çiçekleri söz konusu olduğunda, hangi çiçek buketinin tercih edilmesi gerektiği zevkinize ve düğün konseptine göre değişiklik gösterir. Sevdiğiniz insanlar için çok önemli bir gün olan düğün törenine düğün çiçeği olarak mis kokulu aranjmanlar göndermek istediğinizde, birçok farklı tasarım arasından tek tıkla tercih yapabilirsiniz. Özgün çeşitleriyle nikâh çiçekleri, yeni bir hayata adım atan gelin ve damat adayının en güzel gününü renklendirme fırsatı verir. Arelia Flowers farkıyla çiçek göndermek çok kolay olurken, tercih edilebilir birçok çiçek seçeneği web sitemizde yer alır.

Bir ömrü paylaşmak için ‘’evet’’ demeye hazırlanan sevdiklerinizin ya da yakın arkadaşlarınızın bu özel gününde yanlarında olmadığınızda, bu özel sevince ortak olmanın en zarif yolu canlı çiçek gönderimi yapmaktır. Düğün ve nikâh törenlerinde, karşı tarafı tebrik[L1]  etmek için dikkat çeken düğün çiçeği buketi göndermek oldukça önemlidir. Tercih edilebilen mis kokulu çiçek seçenekleri, birçok özel günün olmazsa olmazıdır. Hayatını birleştirdikleri bugün de, uzak mesafelerden dolayı yanında olamadığınız yakınlarınıza varlığınızı hatırlatmanın en güzel yolu mis kokulu çiçeklerden geçer. Renkleri, kokusu ve çarpıcı güzelliği ile taze çiçekler her göreni etkisi altına alır. İçerisinde her zevke ve her kesime hitap eden farklı aranjmanların yer aldığı bir çiçek buketi, dünya evine giren sevdiklerinizin yüzünü güldürürken, aslında onlara verdiğiniz değerin bir ispatı niteliğindedir.

Birbirini seven iki insanın, hayatını birleştirmek ve bir ömrü paylaşmak için evlenmek istemesi kadar normal bir durum yoktur. Evlenme sürecinin son aşaması olan nikâh ve düğün töreninde kullanılan dikkat çekici düğüm çiçekleri, çok şık aranjmanlarla ortamın enerjisini tamamen değiştirir. En mutlu gün olarak nitelendirilen bu unutulmaz günde, her insan bizzat sevdiklerinin yanında olmak ve bu sonsuz mutluluğa şahitlik etmek ister. Ancak bazen hayat telaşı ve iş yoğunluğu gibi nedenlerden dolayı mesafeler bu duruma engel olabilir. Böyle zamanlarda ise sizi de bu mutlu günde yanında görmek isteyen sevdiklerinize, onların bu mutluluğunu paylaştığınızı gösteren mis kokulu canlı çiçeklerin görsel güzelliğini sunabilirsiniz. Taze çiçek modelleri, doğal olmanın yanı sıra ortamın enerjisini değiştiren ayrıcalıklı özellikleri ile ilgi çekici sunumlarla beraber, gören herkesi büyüleyecek ideal hediyelerdir.

Düğün ve Nikâhta Hangi Çiçekler Gönderilir?

Düğün ve nikâh, insan hayatının en unutulmaz günlerinden biridir. Bu güzel günde sevdiklerinizi mutlu etmek için mis kokulu kırmızı güller, gerberalar ya da lilyumlar kullanılabilir. Sevdiğiniz insanların, onları bu mutlu günde düşündüğünüzün ve yanında olduğunuzun bir ifadesi olan minik bir kartla her zaman yanında olduğunuzu hatırlatan düğün ve nikâh çiçeği seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklı renkte güller, karanfiller ve orkideler gibi, saksıda ayaklı ya da vazoda olan modellerle nikâh merasimine damga vuracak çiçek aranjmanlarını kullanarak özel günlere imza atabilirsiniz. Ayrıca eğer nikâh ve düğün için aranjmanlar tercih etmek istemiyorsanız, tek bir çiçek modelinin yer aldığı özel tasarımlara da yönelebilirsiniz.

Çiçek gönderimi yapmak günümüzde her ne kadar basit bir seçim olarak görülse bile, özel günlere zarif kişiliğinizle imza atmak için çiçek seçimi yapmak oldukça özen gerektiren bir detaydır. Özellikle düğün ve nikâh merasimine katılamadığınızda, sizi en şık haliyle temsil eden mis kokulu çiçek aranjmanları Arelia Flowers farkıyla en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırılır. Firmamızın sunduğu online çiçek siparişi hizmeti, en uzak mesafelerden bile sevdiklerinizin yanında olmanızı sağlayacak çiçek çeşitlerini sunar. Geçmiş zamanlardan bu güne kadar nikâh ve düğün gibi özel günlerde çiçek siparişi olarak çelenklere öncelik verilse bile, günümüz şartlarında bu klişenin artık azalmaya başladığı ve çelenklerin yerini çok farklı canlı çiçek modellerine bırakmaya başladığı ifade edilebilir. 

Buna bağlı olarak çok daha şık ve modern tasarımı olan, vazo gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan çiçek modelleri çok kullanışlı bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle çelenk gibi taşıması daha zor olan ve özellikle düğün, nikâh gibi törenlerde ev ortamında muhafaza edilmesi mümkün olmayan çiçek tasarımlarının yerine, iç mekân dekorasyonuna benzersiz bir dokunuş yaparak ortamın havasını değiştiren vazo çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede sizden gelen vazoda çiçekler, sevdiklerinizin en özel anında başrolde yer alır.

Vazo çiçekleri yerine daha ilgi çekici ve farklı modelleri düşündüğünüzde, nikâh çiçekleri için kutuda tasarımlar tercih edilebilir. Kutuda çiçekler, başta nikâh ve düğün törenleri olmak üzere birçok özel günde en fazla tercih edilen çiçek modellerinden biridir. Bu özelliğinin yanı sıra en özel anları daha anlamlı kılma özelliği olan kutu tasarımları, her zevki yansıtsa birbirinden farklı çiçeklerden oluşur. Arelia Flowers web sitesinde yer alan düğün ve nikâh çiçekleri ise sadece bu seçeneklerle sınırlı değildir. Rengârenk tonları ve göz kamaştırıcı güzelliği ile düğün ve nikâh buketleri gelin-damat adaylarının en mutlu gününe yakışır kalitededir. Gönderildiğinde masa üzerine konumlandırılan bu çiçekler, diğer çiçeklerle kıyaslandığında daha kısa ömürlüdür. Bu gibi çiçeklerin en kısa süre içerisinde vazoya yerleştirilmesi, canlılığını ve güzelliğini daha uzun süre korumasına yardımcı olacaktır.

Nikâh ve düğün çiçekleri gönderirken, aynı zamanda mevsim koşullarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Mevsimin en zarif ve en güzel çiçeklerini kullanarak ince kişiliğinizi ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte düğün ve nikâh gibi, birbirini seven çiftlerin hayatını birleştirdiği bu unutulmaz günde, beyaz renkli çiçeklerin her zaman çok başka bir yeri vardır. Beyaz masumiyetin rengi olurken, yeni bir yuva kurmaya adım atan gençlerin yeni başlangıcını temsil eder. Şık ve asil bir duruş sergileyen beyaz çiçekler, yeni başlangıçlara ve güzel günlere çok yakışır. Beyaz çiçekler denildiğinde zerafetin ve asaletin simgesi haline gelen orkideler, nikâh çiçeği gönderimi yapmak isteyen kişiler için kurtarıcı olabilir.

Nikah ve Düğün Çiçek Gönder

Düğün ve nikâh törenlerinde, sevdiğiniz insanlara mutluluklar dilemenin en nazik yolu canlı çiçek gönderimi yapmaktır. Bu gibi günlerde çiçek gönderimi yapmadan önce, düğünün genel konseptini göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Örneğin; kır düğünü için gönderilecek çiçekler ile salon düğünü için gönderilecek olan çiçekler birbirinden çok farklıdır. Kapalı bir salon içerisinde yapılması planlanan nikâh merasimi için kırmızı güller oldukça ideal bir tercih olurken, kır düğünü için orkideleri tercih etmek çok daha doğru olacaktır. Bu seçenekleri vazo içerisinde göndermek, bir nevi sevdiğiniz insanlara verdiğiniz değeri somutlaştırır.

Ayrıca nir nikâha ya da düğüne katılırken, son anda daha önemli olan başka bir işiniz çıktığında ayaklı çiçek tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlarda beyaz, kırmızı ve pembe gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan modelleri tercih etmek zarif bir jest yapmanızı sağlar. Ayrıca her çiçeğin farklı bir anlamı olduğunu bilmek, birbirinden farklı çiçek tasarımları arasında seçim yapmayı kolaylaştırır. Bu yüzden nikâh ve düğün davetleri için gerberalar çok uygun bir tercihtir. Gösterişli çiçekler daha ön planda ise kırmızı güllerin ağırlıklı olduğu farklı aranjmanlara şans verebilirsiniz.

Nikâh çiçekleri söz konusu olduğunda, kır düğünü gibi samimi ve sıcak bir aile düğünü yapan sevdikleriniz için daha sade çiçekler tercih edebilirsiniz. Genellikle kır düğünleri için rengârenk çiçek türlerinin, soft renk ağırlıklı aranjmanlar haline getirilmesi gören herkesin beğenisini kazanır. Beyaz, mor, pembe gibi orkide seçenekleri ise bu gibi durumlarda kurtarıcıdır.

Düğün ve nikâh gibi önemli organizasyonlarda gönderilebilir olan çiçek modelleri, özel günlere anlam katar. Arelia Flowers böyle durumlarda hayat kurtaran çiçek çeşitleri ile beklentileri karşılar sevdiğiniz insanların en özel günlerinde, büyük bir titizlikle hazırlanan mis kokulu çiçek aranjmanları, özel günlere anlam katarak verdiğiniz değeri ortaya koyar.

Arelia Flowers’ın geniş çiçek modellerinin yer aldığı web sitesini ziyaret ettiğinizde, her özel günün anlam ve önemine yakışır birçok farklı konseptte çiçek çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Söz konucu canlı çiçeklerin yansıttığı sevgi dilini yerine uygun şekilde kullanarak pozitif enerji saçan bir hediyeye imza atmak olduğunda, Arelia Flowers her zaman imdadınıza yetişir. Uzun yıllardan bu yana nitelikli çiçek aranjmanları ile özel günlerin en zarif eşlikçisi olan özgün çiçek tasarımlarına imza atan Arelia Flowers farkını yaşamak için web sitemize göz atabilir ve beğendiğiniz mis kokulu rengârenk çiçekleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Whatsapp