Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat

ARELİA olarak 1988 yılından bu yana sektörde faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne, yenilikçi fikirlere açıklığımız, uzun soluklu ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektördeki rekabetin dışında farklı bir yol haritası ile devam ediyoruz.

Ürün yelpazemizde kişiye özel tasarım aranjmanlar, buketler, gelin çiçekleri, cenaze çelenkleri, düğün, açılış, kokteyl çiçekleri, yılbaşı hediye sepetleri ve süs bitkileri tasarımları bulunmaktadır.

Hizmet yelpazemizde ise mekân süslemeleri, bahçe ve çevre dekorasyonları, interflora aracılığı ile Türkiye ve tüm dünyadaki sevdiklerinize çiçek gönderme imkanı ve bunlara ek olarak fotoğraf çekimlerinizde, fuar organizasyonlarında kullanılan çiçek, bitki ve süsleme ekipmanları kiralama imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca 2001 yılında İstanbul’da yapılan interflora dünya çiçekçilik yarışması elemelerinde İSTANBUL 1'cisi, daha sonra yapılan TÜRKİYE finalinde ise TÜRKİYE 3'cüsü olan ARELİA deneyimli ve konusunda uzman kadrosu ile uluslararası düzea yde birçok başarılara imza atmıştır.

Whatsapp