Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
22 ürün bulundu.

Gül

Gül

Güller, Türkler tarafından eski dönemlerden beri bilinmektedir ve edebiyatta da çokça kullanılan bir motiftir. Rosa cinsinden olan,genelde kışın yapraklarını döküp, yazın çiçek açan ağaççık yada tırmanıcı bitkilere “ gül ” denir. Gülgiller ailesinin örnek bitkisi olarak bilinen güller gösterişli ve renkli çiçekleri nedeni ile neredeyse tüm dünya genelinde oldukça çok yetiştirilmektedir. Bu çiçekler ilkbahardan başlayarak sonbahara kadar zaman zaman açıp biten ve birçok rengi bulunan bir çiçektir. Güller yarı gölgeli ama rüzgar almayan yerleri,suyu iyi ve killi bitek toprakları severler. Bu eşsiz güllerden yağlar, reçeller,sirkeler ve şuruplar yapılabilmektedir. Aynı zamanda,parfüm yapımında da oldukça kullanılmaktadır. Güllerin bilinen ve bilinmeyen birçok faydası vardır.

Güllerin bilinen faydaları ;

 • Bağırsaklara oldukça iyi gelir.
 • Suyu ile gargara yapılabilir, bu gargara boğazlara oldukça iyi gelir.
 • Yaralı temizlerken kullanılır ve yaraların iyileşmesini hızlandırır.
 • Antiseptik etkisi vardır.
 • Baygınlığa iyi gelir.
 • Ciğerleri kuvvetlendirir.
 • Gözler yıkandığında,göz nezlesine oldukça iyi gelir.

Bunun yanında, güllerle yapılmış gül sularınında birçok faydası vardır.

 • Cilt bakımı 
 • Saçtaki kepeklenme 
 • Burkulma 
 • Göğüs hastalıkları 
 • Cilt yaraları 
 • Sivilceler 

ve gülsularının, daha birçok alanda faydaları mevcuttur. Birçok faydası bulunan güller, bunların yanı sıra sevdiklerimizi mutlu etmek ve kendimizi şımartmak içinde çok doğru tercihlerdir. Dillere destan olan güllerin güzelliği,farklı renkleri ile bambaşka anlamlar kazanır. Güller; sarı güller, beyaz güller, kırmızı güller, pembe güller, turuncu güller, mavi güller ve daha birçok renkte ve çeşitte tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bu renkler kendi içlerinde de anlamlar taşırlar.

Sarı Güller 

Arkadaşlığın ve dostluğun sembolüdür. Herhangi birine minnet duygunuzu göstermek için bu güllerden sipariş verebilirsiniz. Özellikle Anneler Günü ve Öğretmenler Günü için çok doğru bir tercih olacaktır.

Beyaz Güller 

Bu güller saflık, nezaket ve masumiyetin temsilcisidir. Sevdiğinize beyaz gül alarak, sevginizin saflığını ve masumiyetini ona gösterebilirsiniz.

Kırmızı Güller 

Aşkın ve tutkunun en nadide ve doğru temsilcisidir. Seni Seviyorum… demeninde en doğru yollarından biridir. Karşınızdakine kırmızı gül siparişi vermek,ona onu her daim düşündüğünüzü hissettirecektir. Bu gülleri almak için, Sevgililer Gününden daha doğru bir gün olamaz.

Pembe Güller 

Güllerin en tatlı ve sempatik görünenidir. Bu güllerin anlamı; mutluluk ve huzurdur. Çok hoş kokulara sahip bu güller,sevdiğinize onun hayatınızda olduğu için ne kadar mutlu olduğunuzu gösterecektir.

Turuncu Güller 

Turuncu güller arkadaşlığı, dostluğu ve aşkı yani bütün bu duyguların ifade biçimidir. Bunun yanı sıra bahçelerede oldukça yakışacak renkte bir güldür.

Mavi Güller 

Aslında doğada mavi gül bulunmaz. Fakat mavi gül diye bilinen güller aslında mor çiçeklerdir. Bu güller karşınızdakine onun ulaşılamaz ve gizemli olduğunu ve onun hayatınızda olmasının sizin için büyük bir şans olduğunu hissettiğinizi düşündürecektir. Bu anlamlarda da anlaşılacağı üzere güller sevdiklerinize duygularınızı ifade etmek için seçilecek en doğru çiçeklerdendir.

Güllerin Çeşitleri 

Eşsiz ve nadide çiçekler olan güller,birçok türü ile de geniş bir seçim yelpazesine sahiptir.

Isparta Gülü 

Bu gül türü,saksıda yetiştirebileceğiniz bir türdür. Evinizin güzel bir köşesinde, konumlandırarak bakabileceğiniz çok hoş bir tercih olacaktır.

Baston Gülü 

İlkbahar aylarının başından, sonbaharın sonuna kadar çiçek açan bir türdür. Ülkemizde en çok bu tür yetiştirilir. Tam olarak güneş gören yerleri seven bu güller,pembe renk başta olmak üzere birçok renge sahiptir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için göndereceğiniz pembe güllerinizi bu türden seçmek doğru bir tercih olacaktır.

Bulgar Gülü 

Bulgar Gülü,gül çeşitlerinin içinde en çok bilinen türdür. Bu tür,oldukça yoğun kokulu ve iri güller barındırır. Kırmızı, pembe,lila,turuncu, beyaz ve daha birçok renge sahip Bulgar gülleri mevcuttur. Ayrıca bu gül çeşidi, oldukça soğuk havalarada dayanıklıdır. Evleriniz, işyerleriniz yada kış bahçeleriniz için oldukça uygun bir gül çeşididir.

Sarmaşık Gülü 

Anadolu ve Çin kaynaklı bir çiçektir. Bu güller, yediveren gül çeşitleri arasında yer alırlar ve ilkbaharda çiçeklenerek kış aylarında yapraklarını dökerler.

Peyzaj Gülü 

Yaşam alanlarımızı renklendirmek ve güzelleştirmek için en çok kullandığımız gül türüdür. Soğuk havalara oldukça dayanıklıdır.

Reçel Gülü 

Kokulu güller arasında en çok tercih edilen türdür. Katmerli ve güzel bir kokuya sahiptir. Bu güller,reçel üreticileri tarafındanda oldukça tercih edilirler.

Gül Buketi Siparişi 

Sevdiklerimizi özel günlerde mutlu etmek ve yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak isteriz. Çünkü onlar bizim için çok özeldir ve onlara olan hislerimizin ve duygularımızın anlaşılmasını isteriz. Bunun için en güzel yollardan biride çiçeklerdir. Çiceklerden oluşturulmuş tasarımlar bu özel günler için doğru ve zarif tercihler olacaktır. Tasarım çiçek aranjmanları içinde seçmemiz gereken çiçek türleri vardır. Bu türlerden biri olan güllerden oluşturulmuş gül buketleri şahane tercihler olacaktır. Zarif ambalajlar çiçeklerin görünümlerine ihtişam katacak ve onlara bitmiş bir görünüm kazandıracaktır. Bu buketler özel günler yada etkinlikler için sürpriz olarak muhteşem bir tercihtir. Bunun yanı sıra doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde hazırlanmış gül aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz bu güzel sürpriz karşısında onlara olan sevginizden bir kez daha emin olacaklardır.

Gül Siparişi

Sevginizi, hayranlığınızı, aşkınızı en güzel şekilde anlatacak hediyeler güllerdir. Farklı renklerde, farklı türlerde sipariş vereceğiniz güller, kalbinizdeki tüm hislerinizi ve duygularınızı sevdiklerinize anlatmanın en güzel yoludur. Tutkulu aşıklar için kırmızı güller,masum dostluklar için beyaz güller,mutluluk ve huzur dolu günler için pembe güller sipariş ederek sevdiklerinizin yüzünde tebessüm olabilirsiniz.

Gül Gönder

Gül aranjmanları birbirinden özel ve anlamlı birçok farklı renkteki güllerin biraraya gelerek hazırlandığı çiçek aranjmanlarından biridir. Özel günlerinizde, duygularınızı sevdiklerinize yansıtmak için güllerden yapılmış bir buket en doğru tercih olacaktır. Onları mutlu etmek için online dan vereceğiniz çiçek siparişleri ve gül buketleri kuşkusuz muazzam bir seçenek olacaktır. İnternet üzerinden istediğiniz güllerle bir buket oluşturabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bu sayede onlara zamansız mutluluklar armağan edebilirsiniz.

Vazolu Gül Gönderimi 

Aşkın en harikulade sembolü güller doğanın en özel armağanlarından biridir. Bunu yanında şık bir vazoda tasarlanmış güller zarafeti iç mekanlarınıza taşımanında en güzel yollarından biridir. Vazoda tasarlanmış güller hem canlılık hemde duyguların ifade biçimidir. Özel günlerde sevdiklerinize doğru şekilde ambalajlanmış bir vazoda gül göndermek çok doğru ve muhteşem bir tercih olacaktır.

Gül Fiyatları 

Gül gönderileceği zaman ilk akla gelen gülün fiyatıdır.

Kişiler, bütçelerine göre gül siparişi verebilirler. Diğer bir yandan gülün fiyatını etkileyen birkaç faktör vardır.

 • Gülün rengi 
 • Gülün adedi 
 • Hazırlanılmasını istediğiniz buketin ne kadar arz edildiği 
 • Gül buketinin tasarımı 
 • Gülün canlılığı gibi faktörlerdir.

Özellikle çiçekler içerisinde güller; aşkı ve sevgiyi sembolize eder. Bu yüzden de, çok fazla talep görürler. Sizlerde, bütçenize ve zevkinize uygun tasarımlarla sevdiklerinizi mutlu edebilir, onların mutluluğu ile mutlu olabilirsiniz.

Whatsapp