Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
7 ürün bulundu.

Sepette Çiçek

Sepette Çiçek

Hoş görüntüsü,kokusu ve zarafeti ile sizi mutlu edecek çiçekler ve bu çiçeklerin birçok türü vardır. Özel günlerinizde size eşlik edecek olan bu çiçekler, hem kendinizi hemde sevdiklerinizi mutlu etmek için çok doğru bir tercihtir. Özellikle doğum günü, yıldönümü ve sevgililer günü gibi kalıplaşmış olan özel günlerde çiçek göndermek isteyebiliriz. Her ortama uyum sağlayan çiçek çeşitleri farklı buket ve aranjmanlarla birlikte daha şık bir görünüme sahip olurlar. Bu aranjmanların içinden en çok bilineni, ise sepette olanlarıdır. Sepette çiçekler, doğanın,zarifliğin, ihtişamını evlerimize taşıyan ve ev dekorasyonumuzu zengin ve eşsiz gösteren özel düzenlemelerdir. Bu çiçek düzenlemeleri, renkleri ve çeşitleri ile iç mekandaki doğal güzelliği vurgularlar. Sepette çiçeklerinde bazı anlamlarıda vardır.

Zarafet ve Estetik 

Sepette çiçekler; zariflik,zarafet ve estetiğin bir sepette toplanmış halidir. Bu düzenlemeler ev dekorasyonuna mükemmel bir şıklık katar.

Doğal Bir Atmosfer 

Sepet içinde tasarlanmış çiçekler, iç mekanlara doğanın sıcaklığını getirerek yaşam alanlarımızı rahatlatıcı bir atmosfere çevirirler.

Özel Anlamlar 

Bu çiçekler, sevdiklerimizi mutlu etmenin, duygusal ve özel anlarda hediye olarak seçilmenin en anlamlı yollarından biridir. Burada renk seçimleri,çiçek türleri duygusal ifadelerinizi güçlendirirler.

Ev Dekorasyonundaki Kullanımı:

Masa Dekorasyonu 

Sepet içindeki çiçekler, yemek masalarında,orta sehpalarda dekoratif olarak kullanılırlar.

Şık tasarlanmış bir sepette çiçek, yaşam alanınıza oldukça hoş bir dokunuş sağlar.

Giriş Dekorasyonu

Kapı girişi, holler, özel günlerde kapı önleri gibi misafirlerin karşılandığı alanlarda, kullanılan sepet çiçekleri misafirleriniz için hoş bir karşılama olanağı olacaktır.

Özel Kutlamalar

Doğum günleri, yeni iş, düğünler,nişanlar ve benzeri birçok özel kutlamada sepet çiçekleri özel bir atmosfer ve zariflik uyandırır.

Estetik Katkısı Bakımı :

Renk Uyumu ve Düzenlenme

Sepette çiçekler, renk uyumları,kullanılan çiçek çeşitleri ile dikkat çeker. Burada doğru seçilmiş her detay estetik bir görüntü ve düzen sağlayacaktır.

Düzenli Sulama ve Bakım 

Kullanılan çiçeğin çeşidine bağlı olarak, düzenli sulama ve bakım yapmak büyük önem taşır. Bunlarla birlikte,çiçeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi sağlanır.

Güneş Işığı ve Konum

Çiçeklerin konumlandırıldığı alan ve aldığı güneş ışığı çok önemlidir. Bu durumlar,çiçeğin türüne göre şekillenmelidir. Sonuç olarak,sepette çiçekler doğanın estetikliğini ve zarafetini iç mekanlarınıza ve evlerinize taşıyan özel bir aranjmandır. Hazırlanan çiçek aranjmanları,özel günlerinizde de en büyük ortağınızdır.

Sepette Çiçek Modelleri 

Sepette çiçek modelleri, farklı renk ve temalarla hazırlanılır. Farklı çeşitteki çiçekler cinslerine göre eşleştirilirler. Ayrıca renk tonlarıda bu aranjmanların oluşturulmasında etkilidir. Hazırlanan bu aranjmanlarda, taze olarak paketlenen çiçekler solma durumu mümkün olduğunca ertelenebilecek ve eşsiz bir görüntü yaratabilecek şekilde sepet içerisine yerleştirilir. Burada bitkinin boyu ve yüksekliği hesaplanarak sepetler hazırlanır. Sepette çiçekler,renkli aranjmanlarla müthiş bir görünüme kavuşurlar. Bu sepette çiçek modellerine, örnek olarak şunlar verilebilir;

Hasır Sepette Ortancalar 

Ortancaların eşsiz renklerinden oluşan bu sepette şu renklere yer verilir. Pembe,mavi,turuncu, yeşil çiçekler bu aranjmanların vazgeçilmez renklerinden bazılarıdır. Sepet boyutlarına göre, hazırlanan bu aranjmanlar sepetin şekline göre tasarlanırlar.

Sepette Papatya Buketi

Sepette Papatya modellerinde,en çok tercih edilen çiçek türü papatyalardır. Saflığın sembolü olan beyaz tonu ile şakayık, ayçiçeği gibi çiçekler kullanılarak muazzam çiçek sepetleri oluşturulabilir. Hazırlanan sepette çiçek modellerinde, duruma uygun olarak papatyalar daha ağırlıklı olarak kullanılır.

Hasır Sepette Güller 

Güller aşkı,sevgiyi ve tutkuyu sembolize eden nadide çiçeklerdir. Anneler günü,doğum günü, sevgililer günü ve yıldönümlerinde sevdiklerinizi mutlu etmek için seçilebilecek en doğru çiçeklerdendir. Hele birde bu çiçekler hasır sepetlerle tasarım bir hale getirildiklerinde oldukça göz alıcı bir görünüme kavuşurlar. Bunun gibi daha birçok çiçek aranjmanı ile hazırlanan bu sepetlerde güller,laleler,krispiler ve yeşil aksesuar bitkiler bulunur.

Sepette Çiçek Çeşitleri

Sepette çiçekler, birbirinden güzel çiçekler ve sepet çeşitleri ile birlikte özel günlerinizde çiçek göndermeye yada evlerinizi dekore etmede oldukça yardımcı aranjmanlardır.

Hasır Sepet : Hasırdan yapılan bu çiçek sepetleri, oldukça sade fakat kullanışlı ve zarif bir modeldir.

Bunun dışında diğer sepetlerle göre daha hafif olan bu sepetler çiçeklerle oluşturduğunuz aranjmanları daha kolay taşımanızı sağlar.

Kare Hasır Sepet : Oval olan hasır sepetlerin, aksine kare bir şekle sahiptir.

Bu sebeple daha sıra dışıdır. Bu sebeple evlerinizde yada iç mekanlarınızda, eşsiz görünen bu sepetleri daha kolay konumlandırabilirsiniz.

Katlanır Sepet : Diğer bitki sepetlerinden tek farkı katlanabilir olmasıdır.

Bu özelliği sayesinde çiçeklerinizi sepetin içine daha rahat sığdırabilirsiniz.

Esnek olan bu sepetlerde,farklı boylardaki çiçeklerinizi konumlandirabilir ayrıca şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

Bunun yanında,katlanabilir olması sayesinde daha az yer kaplar.

Deluxe Hasır Sepet : Deluxe hasır sepetler normal sepet boyutlarına göre daha büyük sepetlerdir.

Genel olarak bu model sepetler, daha büyük ve uzun çiçekler için kullanılır.

Sepette Çiçek Gönder 

Yıldönümleri: Yıldönümleri denince akla ilk gelen çiçek güllerdir.

Güllerle yapılmış hoş bir çiçek aranjmanı sevdiklerinizi mutlu edecektir.

Doğum Günleri: Doğum günü,bütün bir hayatımızı kapsayan en özel ve önemli günlerden biridir.

Hoş Karanfiller, Menekşeler, Nergisler, Zambaklar,Kadife çiçekleri ile yapılmış narin çiçek sepetleri bu özel günde hoş bir tercih olacaktır.

Hastane; Hasta olan sevdiklerimizi mutlu etmek,yüzlerinde tebessüm olabilmek için onlara zarif çiçekler göndermek isteyebiliriz.

Onlara Güllerden, Yıldız çiçeklerinden, Papatyalardan yapılmış hasır sepetlerle tasarlanmış çiçeklerle hoş ve naif sürprizler yapabilirsiniz.

Sepette çiçeklerde,özel anların simgesi haline gelen çiçeklerden kutlanacak çok özel gün var. Sevgiyi, saygıyı, desteği, teşekkürü, aşkı, iyi dileği, mutluluğu, hüznü paylaşmak yada sadece sevdiğimizi mutlu etmek için çiçek göndermek gibisi yok. Özel günlerinizde farklı sepette çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize aynı gün çiçek göndermek isteyebilirsiniz.

Online çiçek siparişleri vermek ise bu noktada işinizi oldukça kolaylaştırır. Çiçek göndermek için artık çiçekçi kapılarını aşındırmaya gerek kalmıyor. Çünkü bu noktada online siparişle aynı gün teslimat özelliği ile çiçek siparişi verilebiliyor. Sizlerde sevdiklerinize gün içerisinde çiçek göndermek istiyorsanız bu yöntemi kullanarak sorunsuz bir çiçek teslim süreci yaşayabilirsiniz.

Sepette Çiçek Fiyatları 

Çiçekler, özel günlerimizde bize eşlik eden zarif hediyelerdir. Bu noktada gönderilecek çiçeklerin fiyatlarıda merak edilir. Genel olarak,her bütçeye göre sepette çiçek bulabilmek mümkündür. Sepette çiçek fiyatları, çiçek göndermeye karar verdikten sonra istenilen sepetin hasır malzemesinin kalitesine ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Bu aranjmanlarda kullanılacak olan çiçeklerin adeti, türü ve özelliklerine göre fiyatları belirlenir.

Whatsapp