Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
35 ürün bulundu.

Kadınlar Günü Çiçekleri

Kadınlar Günü Çiçekleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü; kadınların insan yaşamındaki yerinin ne kadar önemli olduğunun bir kez daha fark edildiği ve sevdiğiniz tüm kadınlara teşekkür etmek için değerlendirilebilecek özel bir gün olarak bilinir. Anneler, kız evlatlar, kız kardeşler, teyzeler, halalar, ablalar ve yakın kız arkadaşlar insan hayatında her zaman çok önemli bir yere sahiptir. Öyle ki her güzel günün ve mutlu anın arkasında mutlaka bir kadın dokunuşu ve zarafeti mutlaka vardır. Bu özel günde onlara teşekkür etmek için kadınlar günü çiçekleri çok güzel bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkar. Mis kokulu çiçekler, yaşamınıza bir şekilde dokunan kadınları mutlu etmek için güzel bir fırsattır.

Varlığıyla her an çevresindeki insanlara destek olan kadınlar, kadınlar gününde asla yalnız bırakılmamalıdır. Onlara bu özel günde minnet duygusunu göstermek ve verdikleri tüm emekler için teşekkür etmek için minik hediyeler ve eşsiz güzelliği ile birbirinden güzel çiçekler hediye edebilirsiniz. Bu zarif çiçeklerin üzerine ekleyeceğiniz samimi bir not onlara özel olduğunu tekrar hatırlatırken, ayrıca sizin tarafınızdan verilen özgün çiçek tasarımlarının kişiselleşmesini sağlar. Bu jesti karşısında gören bir kadının, yüzünde oluşan kocaman bir gülümsemenin sebebi olmak tamamen sizin elinizdedir.

Birbirinden farklı çiçek tasarımlarını, kadınlar günü gibi özel günde sevdiğiniz insanlar için tercih edebilirsiniz. Bu çiçek çeşitler, özel günlerde tercih edebileceğiniz oldukça şık hediye seçenekleri olarak değerlendirilebilir. Mis kokulu bir çiçek tasarımından ve bu çiçeklerin görsel şöleninden etkilenmeyecek kadın yoktur. Kadınlar gününde alınabilecek olan narin çiçekler; bu özel günde onlara verilen değeri somut hale getirir. Birbirinden farklı çiçek çeşitlerini hayatınızdaki kadına sunarak, ona verdiğiniz değeri mis kokulu çiçeklerin gölgesinde taktim edebilirsiniz. Her kadın için kadınlar gününde hatırlanmak çok güzel ve özeldir. Bu yüzden canlı çiçekler, renkli tonu ve mis kokusuyla kadınlar gününün olmazsa olmaz hediyesi olarak kabul edilir. Her canlı çiçeğin anlamı ve içerisinde barındırdığı duygular birbirinden çok farklı olsa bile, her kadının diğer çiçeklerden daha fazla sevdiği bir çiçek mutlaka vardır. Bu çiçeği tercih ederek, yaşamınıza bir yerden dokunmuş olan kadınlara unutulmaz bir kadınlar günü hediyesi verebilirsiniz.

Kadınlar Günü Çiçek Siparişi

Kadınlar gününde beklenmedik bir şekilde gelen çiçekler, kadınların kalbinde çok özel bir yeri kaplar ve hep sizi hatırlatır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için kullanabileceğiniz bu çiçeklerle, kadınlar gününde unutulmaz bir jest olarak değerlendirebileceğiniz çiçek türleri şu şekilde sıralanabilir:

Kırmızı Güller:  Kadınlar için genellikle romantizmi çağrıştıran kırmızı güller, her kadın için çok özel bir yere sahiptir. Bundan dolayı özellikle arasında duygusal bir bağı olan sevdiğinden gelen kırmızı güller, kadınlar gününde mutluluk kaynağı olan çiçek türlerindendir. Romantik dokusu sayesinde gören her kadını etkileyen kırmızı güller, özellikle ikili ilişkilerde kadınlar günü hediyesi söz konusu olduğunda ilk tercihler arasında yer alır. Geçmiş zamanlardan bu güne kadar bakıldığında, birbirine karşı özel duyguları olan kişiler arasında kırmızın güllerin ifade ettiği anlamın çok daha derin olduğu görülmüştür. Bu bakış açısından yola çıkarak kadınlar günü gibi özel bir günde, kırmızı güllerden daha güzel bir çiçek tercihi bulmak zordur.  Kadınlar için tutkuyu ve zarafeti temsil eden kırmızı güller, ev dekorasyonunda da önemli bir noktada yer alır. Ev ve iş yeri gibi birçok iç mekâna renk katan kırmızı güller, bulunduğu ortamın havasını tamamen değiştirirken sizin kadınlara verdiğiniz değerin somut bir örneği olabilir.

Orkide: Orkideler, kadınlar gününün vazgeçilmez çiçeği olarak gittiği her ortamda ilgi odağı olur. Bu sayede birçok kadının evinde orkide görmek mümkündür. Orkidenin ifade ettiği derin anlamlar göz önünde bulundurulduğunda; kadınlar gününde bir kadının güçlü yönüne dem vurmak istediğinde orkide en doğru çiçek seçimidir. Bu avantajlı özelliği sayesinde çok uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen kadınlar gününde en sık tercih edilen e çiçek satış noktalarının en fazla rağbet gören çiçeği olmaya devam ettiği söylenebilir.

Papatya: Masumiyet denildiğinde ilk akla gelen çiçek ise her zaman papatyalardır. Güzelliği ve narin duruşu ile gören herkesi etkisi altına alan papatyalar, kadınlar günü çiçekleri söz konusu olduğunda listenin başında yer alır. Birçok kadın için vazgeçilmez olan ve onların sempatisini kazanmayı başaran papatyalar, kadınlar gününde takdim edilen kadını pozitif etkisi altına alır. Genel olarak daha insancıl duygulara hitap eden papatyalar, bu özellikleri sayesinde çok romantik bulunmasa bile, masum duruşu ile daha çok gerçek duyguları ifade etme konusunda başarılıdır. Dolayısıyla romantik ilişkileri taçlandırmak için kullanılabilir olan papatyalarla, kadınlar gününde annenizi, ablanızı ya da yakın kız arkadaşınızı dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Bazı kadınlar için kadınlar gününde papatya almanın önemi çok daha derindir. İç açıcı ve günlük bir görüntüye sahip olması, papatyaları modası geçmeyen bir çiçek çeşidi haline getirmiştir. Bu güzel çiçekler genellikle ciddi duyguları değil, kadınların güçlü yönünü ve asaletini temsil eden samimi hisleri barındırır. Dolayısıyla bu duyguları karşısındaki kadına yansıtmak isteyenler için vazgeçilmez bir seçenektir.

Saksı Çiçekleri: Kadınlar, anneliği ile ön plana çıkan ve bir canlıya yaşam vermenin hazzını sonuna kadar hisseden çok özel kişilerdir. Bu yüzden kadınlar için bir çiçeği büyümek ve onun her gün gelişimine yakından şahitlik etmek çok önemlidir. Dolayısıyla kadınlar gününde saksı çiçekleri ile çok özel bir jeste imza atmak oldukça zarif bir seçenektir. Bir kadın için saksı da çiçek büyütmeyi, yeni dünyaya gelen ve ona muhtaç olan masum bir bebeği büyütmeye benzer. Saksı çiçeğinin her geçen gün gelişimini izlemek ve büyümesi için ona hayat vermek kadınların ruhunu tatmin eder. Bu yüzden kadınlar gününde çiçek seçimi söz konusu olduğunda, saksı çiçekleri ön plana çıkan alternatifleri arasındadır. Yaşam alanını güzelleştiren ve bulunduğu ortamın enerjisini kısa süre içerisinde yükseltme özelliği olan canlı çiçekler, aynı zamanda eşsiz bir dekorasyon unsurudur. Sizden gelen saksı çiçeğinin büyümesine şahitlik eden bir kadın, bu güzel bitkiye her baktığında kadınlar gününü ve sizin ona verdiğiniz değeri hatırlatır.

Beyaz Güller: Beyaz güller, rengi itibariyle temiz ve saflığın temsilci çiçeğidir. Bu yüzden bir kadının kadınlar gününde kalbini kazanmak için beyaz güllerden daha güzel bir seçenek yoktur. Hayatınızdaki kadına karşı beslediğiniz gerçek duyguları ve samimi hisleri simgeleyen beyaz güller, tam anlamıyla bir kadın çiçeği olarak kabul görür. Beyaz olması ile saf duyguları yansıtmak için kullanılsa bile, romantik duygularla arasında güçlü bir bağ olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Son dönemlerde kırmızı güllerin aşkı temsil eden yönü çok sevilmeye devam etse bile, özellikle bazı kadınların beyaz güllere karşı ilgisinin arttığı söylenebilir. Bu yüzden şeffaf ve samimi yönüyle ön plana çıkan ve asil duyguları yansıtan beyaz güller, kadınlar gününde sevdiğiniz kadınları mutlu etmek için kullanılabilir.

Lale: Laleler, bir devre ismini veren ve şarkılara adını vermiş bir çiçek türüdür. Bu romantik özellikleriyle kadınların ruhuna hitap ettiğini söylemek yanlış değildir. Sevgilinize, eşinize, kız kardeşinize ya da annenize kadınlar gününde lalelerin içtenliğini ve samimiyetini kusursuz bir hediye olarak sunabilirsiniz. En içten duygularla bağlı olduğunuz kadınlara, kadınlar günü gibi özel bir günde farklı renk seçeneklerine sahip lalelerle verdiğiniz değeri somutlaştırmanın hazzını deneyimleyebilirsiniz.

8 Mart Kadınlar Günü Çiçekleri Arelia Flowers & Events’de

Canlı çiçekler; varlığı ile ince ruhlu kadınların kalbine ve ruhuna dokunan çeşitli anlamları ve hikâyeleri ile güzel hisler uyandıran hediye seçeneklerinden biridir. İnsan yaşamında çok özel bir yeri olan ve güzel olan her şeye eli değen kadınlara, kadınlar gününe özel bir hediye almak gerektiğinde, doğal olarak ilk akla gelen seçenek hep mis kokulu canlı çiçekler olmuştur. Çevrenizde bulunan kadınlara kendini özel hissettirmek için bir hediye almak istediğinizde, onun zarif ruhuna hitap eden çiçeklerle kadınların değişken ruh halini yansıtan özel çiçek seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Şefkatli, güçlü ve sevgi dolu kalbiyle bir şekilde yaşamınıza dokunan kadınlara, hayatınıza kattıkları bu güzelliklerden kaynaklı mis kokulu bir çiçeğin ışığında jest yaparak minnet duygusunu ifade edebilirsiniz.

Kadınlar günü için çiçek seçeneklerine göz attığınızda, çiçeklerin modeli kadar firma seçimi konusunda da titiz davranmanız gerekir. Görüntü olarak dikkat çeken çiçekler, kaliteli ve şık bir şekilde buket haline getirildiğinde kadınları daha çok etkileyen bir mutluluk hale gelir. Bu konuda beklentileri karşılayan kadınlar günü çiçeklerini sunan Arelia Flowers & Events söz konusu canlı çiçeklerle sevdiğiniz insanları mutlu etmek olduğunda nitelikli çiçek buketleriyle farkını ortaya koymaya devam eder.

Uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesinden yola çıkaran mis kokulu çiçeklerin özel günlere yakışan zarif yönünü keşfetmenizi sağlayan Arelia Flowers & Events geniş çiçek tasarımlarının yer aldığı web sitesinde her zevke ve her kesime hitap eden birbirinden farklı birçok çiçek modeli yer alır. Sizde sevdiğiniz kadınlara, kadınlar gününün gösterişine yakışır şık bir çiçek buketi ile verdiğiniz değeri göstermek için hemen web sitemize göz atabilir, seçkin çiçek modellerine bütçeye uygun cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Whatsapp