Saat 15:00'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz.
Kapat
6 ürün bulundu.

Babalar Günü Çiçekleri

Babalar Günü Çiçekleri

Sevgisini her zaman bize en derinden hissettiren, sizi kendinden çok seven her seferinde sizin için çabalayan, her zaman varlığını yanınızda hissettiren babalarınız, sizin en kıymetlilerinizden dir. Bazı zamanlar onları mutlu etmek, onlara olan sevginizi en içten şekilde göstermek için babanızın sevdiği hediyeler almak ve yüzlerinde tebessüm olmak istersiniz. Bunun için babaların en özel günlerinden olan babalar günü,oldukça doğru zamanlardır.

Yaklaşan babalar günü öncesinde, babalarınıza verdiğiniz değeri bir bir hediye ile gösterebilir ay nı zamanda bu vesile dolayısıyla, onlara olan sevginizi en derinden hissettirebilirsiniz. İnsanlar karşısındaki kişiye, dönem dönem duygularını belli etmekte zorlanabilir. Bu nedenle sevdiklerini ze alınacak hediyeler, onlara karşı olan duygularınızı en doğru şekilde ifade edebileceğiniz yollardan biridir. Baba denince akla ilk olarak fedakârlık gelir. Yıllarca sizler için çalışıp çabalayan baba larınızın da kendilerini özel ve önemli hissetmeye hakkı vardır. İşte bu noktada babalar günü, ömrü boyunca kahramanınız olan babalarınıza hediye almak için olağanüstü bir gündür.

Gösterdiği sonsuz ve karşılıksız sevgiyle birlikte merhametiyle de, içinizi sıcacık yapan bu özel kahramanlar için hediye olarak,onlar gibi özel canlılar olan çiçekleri tercih edebilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmezi olan çiçekler, bu özel günde de yanınızda olacaktır.Bunun yanı sıra babanıza olan sevginizi göstermenin de, en güzel ve anlamlı yollarından biridir. Ömrünü sizler için adamış olan bu özel varlıklara alacağınız çiçeklerde, büyük önem taşımaktadır. Çünkü her çiçek kendi içinde anlamlar barındırmaktadır. Aşağıda sizin için özel olan bu kahramanlara alabileceğiniz çiçek önerileri yer almaktadır. Babalarınıza alabileceğiniz bazı çiçekler şunlardır;

 • Sukulent
 • Bonsai
 • Para Ağacı ( Pachira )
 • Küçük Zeytin Ağacı
 • Saksı Çiçekleri
 • Taze Çiçek Buketleri
 • Orkideler
 • Atatürk Çiçeği
 • Limon Ağacı
 • Kaktüs
 • Bambu

Bu ve bunun gibi birden fazla çiçek ve bu çiçeklerin barındırdığı anlamlar bulunmaktadır. Her çiçek özeldir ve ilk kahramanınız olan babalarınız içinde,oldukça doğru hediye tercihleri arasında dır.

Babalar Günü Çiçekleri 2024

Hayatınızın boyunca hakları ne yapsanızda ödenmeyecek olan babalarınızı mutlu etmek, onların yüzünde gülümsemeye sebep olmak isterseniz. Bunu için ise en doğru zamanlardan biri babalar günüdür. Babalar gününde onlara klasiğin dışında kemer,kravat , parfüm gibi bir hediye almak yerine duygularınızı en doğru şekilde ifade edebilecek olan çiçekleri tercih etmek isteyebilir, fakat hangi çiçeği seçeceğinize karar verememiş olabilirsiniz. Bu yazımızda size, ilk kahramanınız olan babalarınıza alabileceğiniz babalar günü çiçekleri önerisi vererek seçim yapmanızı kolaylaştırmaya çalışacağız.Babalarınıza alabileceğiniz çiçekler arasında;

Sukulent: Sizin varlığınızın sebebi olan ilk kahramanınız babalarınız, çiçeklerin en özeli ve en güzeline layıktır. Kimi zaman babalara olan sevgi, annelere olan sevgi gibi kolay gösterilemez. Onlara hediye alarak sevginizi belli edebilirsiniz.İşte bu noktada, babalar gününde onlara hediye edeceğiniz sukulentler ile onları mutlu edebilirsiniz. Oldukça asil ve dikkat çekici olan sukulentler bulunduğu ortamın enerjisini yükseltecektir. Bu sebeple son zamanlarda sıklıkla tercih edilen çiçekler arasında yer alan bu bitkiler,babalar günü için oldukça doğru seçenekler arasında yer almaktadır. Babalar gününde babalarınıza alabileceğiniz bu asil çiçekler,onları oldukça sevindire cektir.

Saksı Çiçekleri: Saksı çiçekleri güzelliği ve zarafetiyle bulunduğu ortama şıklık katacak, aynı zamanda dekoratif bir görüntü sağlayacaktır. Birbirinden şık saksı çiçekleriyle, babalarınızın bu özel gününde onlara sürpriz yapabilir,uzun ömürlü bu çiçeklere her baktığında sizi hatırlamaları na sebep olabilirsiniz.

Orkideler: Bu çiçekler hoş kokuları ve eşsiz görüntüleriyle babalarınızı oldukça sevindirecek ve özel hissetmelerine neden olacaktır.Babalar gününde,babalarınızı mutlu etmek için orkideleri seçmeniz oldukça hoş bir tercih olacaktır. Birbirinden farklı renklerde orkideler ile babalarınıza onları ne kadar sevdiğinizi gösterebilir, barındırdığı anlamlar dolayısıyla onlara olan duygularınızı en doğru şekilde ifade edebilirsiniz.

Bonsai: Babaları özel günlerinde mutlu etmek için tercih edilen çiçeklerin başında gelen bonsailer, farklı görüntüleri sebebiyle de oldukça sevilmektedir. Bulunduğu her mekâna gösterişli bir hava katan bu çiçekler, kararlı bir duruşu temsil eder. Evlatları için her şeyi yapabilecek olan fedakâr babalar için oldukça doğru tercihler arasında yer alan bu çiçekler,babalar günü için muazzam bir tercihtir.Zor günlerinizin baş kahramanı olan babalarınız bu hediye karşısında oldukça özel ve önemli hissedecektir.

Limon Ağacı: Babalar gününde en kıymetliniz olan babanız için seçebileceğiniz çiçekler arasında, limon ağaçları oldukça şık tercihler olacaktır. Bu ağaçlar iç mekânlarda olduk şık durmakla birlikte, farklı bir atmosferde yaratmaktadır. Bir erkeğe gönderilebilecek farklı çiçekler arasında yer alan bu limon ağaçları, babanıza olan eşsiz duyguların en doğru şekilde ifade edilebilmesi için oldukça doğru tercihlerdir.

Kaktüs: Kaktüsler oldukça özel ve faydalı bitkilerdir. Etraftaki negatif enerjiyi azaltmasıyla bilinen bu çiçekler, kolay bakımları sebebiyle de oldukça tercih edilmektedir. Sık sık sulama ihtiyacı olmayan bu çiçekler, babalarınız tarafından oldukça sevilecek ve onları mutlu edecek çiçekler arasında yer almaktadır.

Bambu: Bambular eşsiz görüntüsü sebebiyle babalara gönderilmeyi oldukça hak eden bitkiler arasında yer almaktadır. Şık tasarlanmış bir vazoda gönderilecek bambu bitkisi,babalar gününde babanızı özel hissettirecek bitkiler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Atatürk Çiçeği: Babalar günü gibi özel ve anlamlı bir günde, bu özel çiçek oldukça hoş bir tercih olacaktır.Şık görüntüsü sebebiyle büyüleyici bir hediye olacak olan bu çiçekler babalarınızı oldukça mutlu edecek ve onların sizin için ne kadar değerli ve önemli olduklarını bir kere daha anlama larını sağlayacaktır.

Küçük Zeytin Ağacı: Bu minik zeytin ağaçları, saflığın ve kutsallığın baş temsilcisi olarak bilinmektedir. Sizin için kıymetli ve kutsal olan babalarınıza, bu bitkiyi hediye etmek özel hissettirme nin yanı sıra onları oldukça duygulandıracaktır. Bu minik ağaççıklar, nadir tercih edilmeleri sebebiyle karşınızdaki kişiye olan duygularınızın ne kadar büyük ve özel olduklarını onlara gösterece cek,böylece yüzünde bir gülümsemeye neden olacaktır.

Para Ağacı: Para ağaçları şansı ve uğurlu bir hayatı temsil eder. Babanıza babalar gününde göndereceğiniz şık tasarlanmış bir vazodaki para ağaçları, onlara hayatları boyunca şans dilediğinizi uğurlu bir yaşamları olmasını istediğinizi, bunun yanında onları çok sevdiğinizi onlara göstermek için oldukça doğru tercihler olacaktır. Bu şık çiçekler karşısında babalarınız onlara olan özel duygularınızı hissedecek ve oldukça mutlu olacaktır.

Bunların yanında birçok zarif ve anlamlı çiçekler bu özel günün anlam ve önemini en doğru şekilde yansıyacak ve babalarınızı oldukça özel ve değerli hissettirecektir.

Babalar Günü Çiçek Gönder

Fedakârlık ve özveri deyince, akla ilk gelen isim babadır. Evladının dünyaya gözlerini açtığı ilk andan itibaren onun yanında olmaya,onun için koşulsuz şartsız her şeyi yapmaya hazır olan babalar sevmeyi ve sevilmeyi hak eden insanların başında gelmektedir.Babaya olan minneti ve sevgiyi, ona duyduğunuz koşulsuz sevgiyle göstermenin yanı sıra hediyelerle de gösterebilirsiniz.

Babalar günü, duygularınızı babalarınıza gösterebileceğiniz muazzam günlerden biridir. Sevginizi derinden hissettirmek için babalarınıza yapacağınız jestler,oldukça değerlidir. Sevgiyi yansıtma nın en özel yollarından biride çiçeklerdir.

Babalarınıza bu özel ve anlamlı günde göndereceğiniz çiçekler, onları oldukça duygulandıracak tır. Duyguları ifade etmenin en güzel yolu olan bitkiler den babanız için en uygun olanını seçerek gönderebilir,yapacağınız bu sürprizle onu özel hissettirmenin yanı sıra sizin için ne kadar değerli olduğunu da gösterebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilk kahramanınız olan babanıza, duygularınızı en doğru şekilde ifade edebileceğiniz bir çiçeği seçerek sürpriz yapmak ve mutluluğunu izlemek olacaktır.

Babaya Çiçek

Sonsuz bir merhamet duygusuyla evlatlarını kanatlarının altına alan babalar,sevmeyi ve sevilmeyi hak ederler. Onlara değer vermeli ve şık hediyelerle, onları onurlandırmalısınız. Babalarınıza hediye olarak çiçekleri seçmek ise oldukça anlamlı bir davranış olacaktır. Çünkü çiçekler, duyguların en saf haliyle anlatılma biçimidir.

İlk kahramanınıza göndereceğiniz çiçekler, iyiki varsın demenin ve verilen değeri göstermenin en samimi yollarından biridir. Ömrünü size adayan babalarınıza en doğru çiçekleri seçerek,onları değerli ve özel hissettirmekle beraber oldukça onurlandırmış da olacaksınız.

Whatsapp